Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Bol.com stuurt facturen naar oud adres nu incasso kosten

Geplaatst door: dietertje op: 25-01-2012 22:39
beste lezer, al jaren ben ik een trouwe klant bij bol.com, nu wilde ik laatst weer een aantal boeken bestellen. kreeg ik tot mijn grote verbazing een dag later een mail van bol.com dat mijn order was gecanceld ivm betalingsachterstand. Wat bleek, Bol.com had de facturen en herinneringen naar mijn oude adres verzonden, terwijl ik reeds mijn adreswijziging aan bol.com had doorgegeven. Ik had zelfs alweer voor honderden euro's aan spullen besteld en betaald op dit nieuwe adres. Uiteraard hadden ze me reeds overgedragen aan het incassokantoor met de daar bijbehorende absurd hoge incassokosten, die konden uiteraard niks voor me doen, het systeem werkt nu eenmaal zo. Dit antwoord kreeg ik ook van de "klantenservice" van bol.com. Nu vraag ik me af of bol.com dit zomaar kan doen, terwijl ze aantoonbaar alle communicatie naar mijn oude adres hebben gestuurd, dit werd zelfs aangegeven door de medewerker van bol.com toegegeven, een oplossing bieden was echter uitgesloten. mvg, een teleurgestelde bol.com klant
Reactie door sonjaatje op 25-01-2012 22:57
Als je iets besteld bij Bol zit de factuur er toch gelijk bij? Ook kun je bij je bestelstatus kijken en zien dat er nog iets openstaat.
Reactie door rjw op 26-01-2012 09:11
Ik begrijp dat je wel de bestellingen hebt ontvangen maar geen rekeningen. Gaat er dan geen belletje rinkelen?
Reactie door pino123 op 26-01-2012 11:11
Inderdaad, wel bestellen en geen rekening ontvangen, terwijl deze kennelijk nog naar een oud adres zijn verstuurd. Je had kunnen weten dat deze naar het oude adres waren verstuurd, aangezien je kennelijk nog op dat tijdstip het adres niet had gewijzigd, had je dat wel gedaan, had je de rekening op het juiste adres gehad.
Reactie door ooparry op 26-01-2012 11:19
Bij de persoonlijke gegevens moet je adressen (aflever- en factuur) wijzigen! Als dat niet gebeurt worden (uiteraard) goederen en factuur naar de bestaande adressen gestuurd. Lijkt me logisch.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor