BCC: low service
Geplaatst door: mvdf op: 20-11-2014 13:31
Bij dezen wil ik graag even mijn frustratie kwijt over de low service van BCC. Afgelopen augustus heb ik bij de BCC een Nexus 5 gekocht, in de veronderstelling dat het kopen van een product bij een fysieke winkel zo zijn voordelen heeft ten opzichte van bijvoorbeeld een internetwinkel. De reden dat ik daar nu volledig op terug kom, is dat ik inmiddels bijna langer zónder telefoon zit, dan met. Na een maand zat er plotseling een barst van de linker bovenhoek naar de rechter bovenhoek. In de winkel in Amsterdam waar ik het toestel heb gekocht, werd mij door drie verschillende medewerkers gemeld dat dit zou komen doordat de druk op het scherm te hoog zou zijn, dit zou te maken hebben met een productiefout die vaker voorkomt bij de Nexus 5. Op de telefoon is geen enkel krasje te vinden, ook niets anders dat op een val zou kunnen duiden. Afgaande op deze verhalen heb ik besloten mijn telefoon op te sturen, in de veronderstelling dat ik binnen 21 werkdagen (die staan voor een reparatie), mijn telefoon weer terug zou hebben, gemaakt en zonder kosten. Ik heb inmiddels 8 keer contact gehad met hun klantenservice en bij gebrek aan nuttige informatie heb ik de rest zelf geregeld met de klantenservice van Dynafix, het bedrijf waar ze de reparatie aan hebben uitbesteed (45 cent per minuut!). Zes weken verder is er inmiddels door Dynafix geconstateerd dat de barst val- en/of drukschade zou zijn (?) en dat de reparatie maarliefst 227 euro gaat kosten. Ik ben van mening dat als ik een product koop bij BCC, zij ook een bepaalde verplichting aangaan met de klant als het op service aankomt. Ik heb er niets mee te maken dat er vervolgens bepaalde reparaties door derden worden uitgevoerd. Kortom, als Dynafix mij op geen manier tegemoet kan komen, doe ik een beroep op BCC. Zij geven hier echt totaal geen gehoor aan. Ik ga er vanuit dat ik recht heb op garantie vanuit de winkel (minimaal 6 maanden) als dit niet vanuit de reparateur/fabrikant wordt gegeven, bovenal als mij dit is verteld door hun eigen medewerkers. Ik heb BCC vrijdag 7 november middels een brief laten weten dat mijn telefoon teruggestuurd kan worden, maandag 10 november werd mij door een medewerker van de klantenservice vertelt dat dit 1 tot 1,5 week zou kunnen duren. We zijn inmiddels dus 1,5 week verder, vandaar dat ik vandaag wéér gebeld heb, waar mij werd medegedeeld dat mijn telefoon eind volgende week binnen zal zijn. WAT?! Ik denk dat ik niet hoef uit te leggen dat ik er nu helemaal klaar mee ben en ontzettend veel spijt heb van het feit dat ik een aanschaf heb gedaan bij BCC. Hebben meer mensen zulke slechte ervaringen met BCC?
Reactie door zoekster op 20-11-2014 15:43
Quote: mvdf schreef op donderdag 20 nov 2014, 13:31: Hebben meer mensen zulke slechte ervaringen met BCC? einde Quote
Vast wel, maar wat koopt u ervoor?
Zet uw klacht op de klachtenkompas.nl van de consumentenbond. Dan komt er hopelijk webcare van BCC langs om u te helpen.
De bewijslast van de barst ligt bij BCC. U heeft ook niets met Dynafix te maken, behalve dat ze daar liegen dat ze kraken, u heeft met de verkoper te maken. Eis uw gerepareerde telefoon kosteloos terug, want daar heeft u recht op. U kunt ook een nieuwe Nexus eisen.
Nu maar hopen dat het lukt.
Reactie door mvdf op 20-11-2014 15:56
Bedankt voor uw reactie zoekster!
Ik heb de klacht inmiddels ook op klachtenkompas.nl staan, al scoort BCC daar ook erg laag als het aankomt op tevredenheid van de klachtbehandeling.
Ik heb inderdaad ook gevraagd om de foto's waaruit Dynafix heeft opgemaakt dat de telefoon moet zijn gevallen, die heb ik echter nog steeds niet ontvangen.. Ik ben er inmiddels wel achter dat Dynafix ook een niet al te goede reputatie heeft, wat een klachten op internet!
Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!