Logo De Marker
De Marker is een journalistiek platform voor jongeren, met kritische vragen die te weinig gesteld worden. Wij zijn uitgesproken, nieuwsgierig en brutaal. Elke werkdag op TikTok en Instagram.

Podcast: In de min - Aflevering 1: Buy now pay later

theme-icon
Geld
Vandaag
leestijd 1 minuten
In de min podcast thumb

Wist je dat 1 op de 5 Nederlandse jongeren schulden heeft? Dat ruim de helft gebruik maakt van achteraf betaaldiensten en dat 1,6 miljoen mensen een studieschuld hebben? En dat heeft nogal wat gevolgen als je in de schulden komt. Naast jarenlang terugbetalen levert dit angst, stress en depressies op. Daarom besteden we deze maand bij De Marker aandacht aan schulden in onze serie In De Min. De komende weken spreken we mensen die er alles over kunnen weten.

Deze aflevering gaat over Buy Now, Pay Later-diensten zoals Klarna en Riverty. Vooral jongeren komen hierdoor in de problemen en raken steeds vaker in de schulden. Je hoort het verhaal van Laura, die door deze diensten in de schulden kwam, en van Willem, schuldrustcoach bij Stichting Ons Bank.

Host: Chaira Koops.

Meer over:

chaira koops
Delen:
Al 100 jaar voor