BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Horloge kapot na 1 week

Bijdrage door gebruiker
28-01-2016
16 reacties
Hallo!
ik heb rond de feestdagen voor mijn partner een horloge gekocht van longines dit gaat om een behoorlijk bedrag. Het desbetreffende klokje liep echter direct steeds 5-10 minuten voor na dit een week achter elkaar geconstateerd te hebben, is het horloge in overleg teruggestuurd het kon niet omgeruild worden omdat het horloge al gedragen is. Natuurlijk is het gedragen hoe kom je er anders achter dit horloge is dus zo aangeleverd terwijl ze overal aangeven de horloges zorgvuldig na te kijken voordat ze de markt op gaan.
De reparatie zou 3 weken duren na 3 weken nog niks gehoord dus een mail gestuurd over de gang van zaken wordt gemeld dat het tot 19 februari gaat duren dat is dus bijna 2 maanden verder, het betreft een horloge van over de 1000 euro waarvan je verwacht dat gelijk te dragen in plaats van dit 2 maanden kwijt te zijn aan reparaties , is dit reëel? En wat zijn mijn rechten. Omdat het via bouman online gaat hebben we zelf het pakketje opgestuurd en de kosten zouden uiteraard vergoed worden 14,50 nu kreeg ik vandaag een mail dat dit middels een tegoed te besteden in hun webshop gaat ook dit vind ik erg krom. Ik hoop dat jullie mij advies kunnen geven
alvast bedankt!
fijn gevoel over gr Romy
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.