BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Ticketservice.nl, kaartje Jamiroquai

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
07-07-2006
  •  
1 antwoord
  •  

Hallo,

Gisteren kwam ik op ticketservice kaartjes tegen voor Jamiroquai op 14-07-2006 voor EUR 15,-. Na de verkoopschermen te hebben doorlopen heb ik direct betaald via iDEAL en het kaartje toegemaild gekregen. Tot mijn grote schrik stond er op dit kaartje: PLUSKAART, alleen geldig in combinatie met dagkaart vrijdag voor north sea jazzfestival. Oftewel: eerst een dagkaart north sea jazz kopen (65 euro), dan pas is mijn kaartje geldig. Dit stond absoluut nérgens op de site. Het kaartje was gepresenteerd als Jamiroquai, zonder enige vermelding of verwijzing naar north sea jazzfestival.

Direct gemaild naar ticketservice dat ik mijn geld terug wil (ik ga natuurlijk geen dagkaart kopen á 65 euro) en dat zij informatie hebben achtergehouden, het washun fout.

Nu kreeg ik het antwoord terug: "U kunt het wél terugvinden op de site, onder extra informatie". NU BLIJKT: Ticketservice heeft ACHTERAF dit stuk informatie toegevoegd! Ik heb gisteren schermprintjes gemaakt en inderdaad, gisteren stond het er écht nog niet bij! Ik ben nu in afwachting van hun tweede antwoord, maar ik weet nu al dat zij mijn geld niet gaan teruggeven. Wat moet ik nu doen / wat kan ik nu doen? Zij hebben op geen enkele manier gewezen opNorth Sea Jazzfestival!

Mvg, Martijn

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.