BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

kleurverschil sierbestrating en mosvorming

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
09-11-2006
  •  
6 antwoorden
  •  

Eind mei hebben wij sierbestrating gekocht. Een leuke kleur. bruin - zwart, wat neer komt op grijsblauwig - terra . Leuk bij onze blauwe schutting. Bij levering waren de stenen erg wit uitgeslagen. Ons werd verteld dat dat klopt en dat de kalk er met een paar flinke buien uit zou zijn. Nu zijn ze nog wit uitgeslagen en de kleur is rose met licht grijs en heeft de hele tuin een groene waas. Onze tuin ligt op het zuiden en de zon schijnt dus flink op ons terras. Inmiddels is de fabrikant langs geweest deze vond het teras ook erg wit en heeft een steen als monster mee genomen. Gisteren hebben we een brief van de fabrikant gekregen dat er niets mis is met de stenen en dat pas na de winter verder wordt gekeken. Kleur verschil weten ze aan het feit dat de stenen bij de leverancier al geruime tijd daar lagen en dus hun kleur hadden aangenomen.

Wat ik raar vind is dat ik een steen koop maar dan misschien wel 2 jaar moet wachten om de kleur te krijgen die ik heb gekocht. Wie heeft dit eerder bij de hand gehad of wie kan mij advies geven. Kort gezegd: dit zijn niet de stenen die wij gekocht hebben, tenminste niet wat wij ervan verwacht hadden. Ook de groene aanslag na 5 maanden vind ik niet normaal.

We hebben dus kort na levering al bij de leverancier duidelijk gemaakt dat er volgens ons iets niet klopte.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.