Hierbij wil ik iedereen waarschuwen voor de opzegtermijn van 6 weken die Zester hanteert bij het opzeggen van tijdschriften.
Ik ben namelijk al jaren lid van Kijk en wilde dit abonnement beeindigen aangezien ik toch niet zo veel meer lees. Na de betaling gecheckt te hebben dacht ik mooi op tijd te zijn, nl. 2,5 maand voordat de volgende betaling plaatsvindt.
Helaas! Ik was net te laat aangezien ik schijnbaar net geen 6 weken voor het verschijnen van het laatste nummer belde.
Nu zit ik er mooi aan vast t/m feb 2011. Dat is dus een jaar en 6 weken. Volgens mij ben ik hooguit enkele dagen te laat.
Iedereen is hierbij gewaarschuwd. De betaling zegt niks over de abonnementstermijn en ze zijn bij Zester helemaal niet flexibel. En wie weet er in godsnaam nou wanneer het laatste nummer van de termijn komt.
Voor mij nooit meer een abonnement. Ik zeg ook maar meteen de televisiegids op.