Al een tijdje zat in mijn hoofd mijn jarenlange abonnement op Margriet op te zeggen. Dat liep al meer dan 20 (30?) jaar en was er gewoon elke week. Nu ik eens keek naar wat ik eigenlijk betaal per maand, blijkt dat het met 23,95 duurder is dan elke week een blad à 4,75 (!) bij de boodschappen meenemen. Zelfs als het er 5/maand zijn: 5x4,75 is 23,75. Dus zelfs als ik het blad toch elke week wil hebben ben ik goedkoper uit als ik het los koop (bezorging is dan niet meegeteld maar boodschappen doen moet je toch). Ik was in de veronderstelling dat de abonnementsprijs lager lag dan de prijs van een los blad! Dit valt vies tegen en ik heb dus gelijk opgezegd.....