BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

abonnement stuff magazine opzeggen

Bijdrage door gebruiker
08-11-2010
3 reacties
Allen,

Ik heb nu 3 jaar een abonnement op Stuff magazine. Ik ben van plan om mijn abonnement op te zeggen. Daarvoor heb ik ongeveer 3 maanden geleden een brief opgesteld met daarin mijn opzeg (gevraagd of ik een reactie terug kon krijgen en ik heb de brief ondertekend).

Geen reactie.

Een maand geleden weer een brief op gestuurd.

Geen reactie

Nu de 2 weken bijna elke dag gebeld met Lumax magazines en gevraagd of ik de persoon kan spreken wie er over gaat (ene meneer van Gommeren)

Hij is er nooit. Ze doen nooit reacties terug voor opzeggen abonnement. Ze zullen het doorgeven. Ik heb één keer de voicemail ingesproken.

Nu loopt mijn abonnement in Maart af en ik heb geen idee of dat wel goed gaat. De personenen die ik aan de telefoon krijg van Lumax magazines hebben wel toe gezegd dat het is opgezegd, maar misschien zeggen ze dat alleen maar om mij af te wimpelen omdat ik elke dag bel.

Heeft iemand nog een goed idee, want ik weet niet wat ik nog meer kan doen.

Met vriendelijke groet,

André van der Meer
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.