De tandarts heeft na.v. een foto die hij maakte van een kies bij onze zoon (15) meegedeeld dat hij een wortelkanaalbehandeling moet doen. Daarop zijn wij naar de klassiek homeopaat gegaan, die Sileneum LM4 voorschreef en als bloesemremedie Cherry Plum.
Voor ons voelt dit goed en wij hebben het idee dat het nu ok is, maar de tandarts (en ook een neef die tandarts is) zei dat nu toch de wortelkanaalbehandeling moet plaatsvinden.
Wie kan advies geven: is het niet beter om de kies in de gaten te houden door bijv. eens per jaar (of desnoods half jaar) een foto te maken, zodat de kies misschien alsnog behouden kan blijven?
Hij is nog maar 15, hoe gaat dit als hij ouder wordt?
Heel graag reakties van mensen die ervaring hebben met homeopatie en daardoor het niet hoeven laten doorgaan van zo'n wortelkanaalbehandeling!!