BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

slechte ervaringen met Endontoloog te Santpoort Zuid

Bijdrage door gebruiker
•
•
01-09-2011
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
3 reacties
•
Goedendag,

Ik heb zeer slechte ervaringen met Endontoloog [edit redactie, naam verwijderd] te Santpoort Zuid. Ik heb na een intake, waar ik ook al een pittige rekening voor kreeg, aangegeven geen gebruik te willen maken van zijn diensten, omdat mijn omgeving dat afraadde maar hij stuurt toch nog facturen voor consults die niet hebben plaats gevonden. Ik heb die immers afgezegd. Ik heb hiervoor inmiddels een klacht ingediend bij de Nederlandse Zorgautoriteit.
Ik heb gehoord dat dit vaker voor komt. Zijn er mensen die dat ook bij deze tandarts hebben meegemaakt of iets anders vervelends, mail me dan. Ik wil namelijk voorkomen dat ander mensen hetzelfde moeten ervaren als wat ik nu ervaar.

Groet,
M. vd Bosch
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)