BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Reiskosten 12 jarige

Bijdrage door gebruiker
28-04-2011
81 keer bekeken
7 reacties
Wie o wie weet waar ik reiskosten vergoeding kan aanvragen voor een 12 jarig kind dat naar het voortgezetonderwijs gaat ?

Het betreft mijn zoon die bijna 12 jaar is en na de zomervakantie naar een school in groningen gaat (moet)

Hij heeft adhd, syndroom van asperge, en hij is hoogdbegaafd.

Hij zit nu op een Renn 4 school in groep 8 (waar hij al mee klaar was in groep 7) heeft nu Havo les materiaal om hem bezig te houden. Deze school is eigenlijk niet ingespeeld op kinderen met een hoger iq en daarom is het vervolg onderwijs van deze school ook niet een optie.
Ook is regulier onderwijs geen optie omdat de scholen te masaal voor hem zijn.

Daarom ben ik gaan googlenen en heb een school in groningen gevonden met een speciale klas voor kinderen met een autisme. En er zijn maar ongeveer 250 kinderen op die locatie. Aangezien dit een "normale" school is komen wij niet in aanmerking voor div. potjes van de gemeente voor kinderen met een handicap.

Wie kan mij helpen en weet waar ik moet zijn want ik gun hem zo zijn onderwijs en hij wil zo graag naar het Atheneum (nee Gymnasium is geen optie heeft hij geen interesse in)
Anders moet ik elke maand 236 euro reiskosten betalen wat ik niet heb als alleenstaande moeder van 3 kids



Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.