BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Moet CZ hulpmiddelen vervangen bv mijn functiebeperking aangepaste trippelstoel

Bijdrage door gebruiker
06-02-2020
10 reacties

Geachte

Ben rolstoelafhankelijk, mijn lichaam heeft variatie nodig qua houding om het zitten vol te kunnen houden. Hierom gebruik ik naast mijn fauteuil voor ontspanning en halve lig houding, de voor actieve houding achter de PC/koken en aan tafel te eten de trippelstoel en een rolstoel in / woning om de dus buiten de woning eraan bevestigt een elektrische handbike.

Ik maakt al sinds 2002 gebruik van een aan mijn functiebeperking aangepaste trippelstoel. Deze stoel niet meer adequaat, na 17 jaar zeer intensief gebruik van gemiddeld 4 á 5 per dag voornamelijk achter mijn bureau/ pc gebruik voor de administratie en hobby aanvullend in de keuken bij het koken en aan de eettafel is de stoel totaal versleten. Daarnaast ben ik alleenstaande en woon zelfstandig.

Vele reparatie de laatste jaren, en met goedkeuring nieuwe aangepaste elektrische trippelstoel door CZ , en wat doet CZ weer laten oplappen .Terwijl de trippelstoel eigenlijk afgekeurd was

Het is een trippelstoel met een Max Doge onderstel waarin een hydraulische kantelverstelling en een rug verstelling verwerkt zit. Ik maak hierin gebruik van een individuele orthec rugleuning en op maat gemaakte armleuningen, ook het gebruik van een elektrische rem.

De uitgebreid versie door de ergotherapeuten I. de Deckere

Vervolgen is er mede gedeeld in het in het mail van contact van 1.11.2018 aan ergotherapeuten I. de Deckere –citaat -

*Mevr. wil met jullie proberen deze procedure verder op te pakken en te komen tot een plan van aanpak waarbij ze gebruik kan maken van een adequate trippelstoel.

Mevr. Melis (van CZ) gaf aan dat verdere reparaties aan deze trippelstoel afgekeurd zijn en dat er een nieuwe stoel is goedgekeurd. Ik heb met haar besproken of het een optie is om een ander onderstel te leveren en daarop de huidige rugleuning – zitting en armleuningen te bevestigen.

Zij gaf daarop aan: de leverancier moet een adequaat middel leveren en zou nog kunnen overwegen om een aanvraag te ondersteunen met een specifieke offerte

In onze brief van 10 april 2019 legden wij uit dat wij geen reparaties meer vergoeden voor een trippelstoel voor mevrouw Paepe.

Ze heeft een!!! aangepaste rolstoel zie mijn rolstoel !!! en een aangepaste sta-op stoel.

Er is daarom geen reden voor vergoeding van een trippelstoel en daarom ook reden voor vergoeding van een reparatie aan een trippelstoel. De akkoordverklaring die wij op 10 april 2019 verstuurden is voor de laatste reparatie aan een trippelstoel voor mevrouw Paepe. Zij komt dus niet meer voor vergoeding in aanmerking voor een reparatie

Kunt u mij helpen

Mw. C.I.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.