BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

misleidende reclame C1000

Bijdrage door gebruiker
31-12-2012
23 reacties
U zult misschien denken dat ik iets persoonlijks heb tegen de C1000 gezien mijn eerdere discussie over de aanbiedingen van de C1000 maar das geenzins het geval.
Echter heb ik vandaag wel weer een zwaar minpunt van deze winkel mogen ondervinden.

Afgelopen weekend kreeg ik een folder van deze winkel in de brievenbus waarin ze heel mooi reclameren met zakken bitterballen, mini frikandellen, en nog meer snacks. 30 of 50 stuk voor een euro. Bovenaan staat duidelijk dat deze actie geld TOT EN MET DINSDAG. Dus ik op maandag ochtend rond een uur of 10 naar de C1000 in Heemskerk. Na wat gezoct te hebben nergens deze hapjes te vinden dus ik naar een medewerker toegelopen om te vragen waar deze liggen. Deze medewerker kon mij dus droog vertellen dat deze helemaal op zijn en ook niet meer aangeleverd worden. Op de vraag waarom dat dan wel in de folder staat gaf de beste man aan dat ze gisteren ook open waren en toen alles verkocht is. Dus voor aanbiedingen ben je dus VERPLICHT op zondag heen te gaan omdat ze het anders niet meer hebben en ook niet meer aangevuld wordt. Nogal misleidend als je in de folder zet dat de aanbieding 3 dagen loopt en je het maar op 1 dag verkoopt.
Geen goede service van de C1000 dus
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.