Ik was afgelopen week over tijd en dacht dat het wel een stijd werd voor een test. Ik naar de plaatselijke etos. Netjes gevraagd aan de meneer daar die me vertelde dat de eigen merk test net zo betrouwbaar is en een stuk goedkoper. Oke prima. Ik doe braaf de test thuis zoals voorgeschreven in de bijsluiter en bijna meteen verschijnen er 2 blauwe streepjes. Kortom ZWANGER!!
Zover zo goed maar mijn man was niet thuis dus ik dacht die ga ik leuk verassen. Een rompertje gehaald en die wilde ik samen met de test voor hem inpakken. Ongeveer 2 uur later wil ik er een leuk cadeautje van maken maar tot mijn verbazing is het streepje in eens verdwenen. Gewoon weg??
Zit dus helemaal verbaasd op de bank. Begin me zelfs nog even af te vragen of ik het me nu verbeeld heb. Besluit met de test terug te gaan maar word daar gewoon weg gewuifd. Mevrouw deze test is net zo goed. Afijn hele discussie daar want die test is misschien net zo goed maar waarom verdwijnt de uitslag dan? Aan het einde van de rit word ik daar ook voor gek versleten want ik zou het wel niet goed gezien hebben. Boos neem ik een zwangerschapstest mee van een A-merk en doe thuis het hele verhaal nog een keer. Wat blijkt nog steeds ZWANGER!!
Nu ben ik ondertussen redelijk boos want voel me toch een beetje voor gek versleten en besluit dus toch maar terug te gaan naar de Etos. Wederom word ik daar min of meer voor gek versleten. Allerlei smoesjes volgen. Ik zal de test wel niet goed gedaan hebben, ik zal wel niet goed gekeken hebben, heb ik de test niet toevallig in de volle zon gelegd en ga zo maar door. Werd er echt een beetje moedeloos van. Mijn geld kreeg ik niet terug en een excuus vond meneer ook niet op zijn plaats?!
Mijn vraag : Is het niet een beetje vreemd dat het streepje ook zo weer verdwijnt en mag je dan je geld terug vragen?