Ik heb net als vele anderen een voucher gekregen vanwege een geboekte pakketreis die vorig jaar april niet door kon gaan vanwege corona. Eerst was contact nog mogelijk met mijn touroperator, maar die service ging al snel achteruit. Ook werd de site onbereikbaar.
Bij de SGR heb ik melding van de voucher gemaakt vanwege het verstrijken van de geldigheidstermijn. Nu het voucherfonds is goedgekeurd dacht ik snel mijn geld terug te hebben, maar dat loopt anders.
Blijkbaar krijgt mijn touroperator geen geld uit het voucherfonds. Binnen 14 dagen volgt een gesprek tussen de touroperator en de SGR. Ook deze termijn is verstreken.
Wat kan ik nu nog doen, want bij zowel de touroperator en de SGR blijft het stil. Zijn er meer soortgelijke gevallen?