Beste allemaal,
Ik ben nieuw op dit forum en vroeg me af of jullie mij kunnen adviseren?
Ik heb bij Groupon twee vouchers gekocht voor PADI duiklessen voor 199,- euro p.p. Ik heb deze netjes betaal en opgestuurd gekregen.
Toen ik een afspraak wilde maken om de duiklessen te volgen, bleek achteraf dat ik nog [u]55,- euro p.p. extra[/u] moet betalen voor een lespakket en examen. Dit terwijl er niets in de advertentie stond over eventueel extra kosten. Ik citeer uit de advertentie:
[quote]“Word voor € 199 ook een echte duiker in slechts 3 dagen en haal met Groupon je PADI Open Water-brevet (waarde € 399).
In drie dagen van 8.30 tot 16.30 uur kan jij je PADI halen met 5 zwembadsessies in het heerlijke subtropische zwembad en onderwateraquaria zwembad, 4 buitenwaterduiken in één van de helderste meren van Nederland met een gemiddeld zicht van meer dan 5 meter en [u]je theorielessen inclusief examen[/u]. De duikuitrusting krijg je te leen van Diveversity.”
Ik heb zelf wat onderzoek gedaan en ik heb begrepen dat de aanbieder de voorwaarde van de koopovereenkomst niet achteraf mag wijzigen. (Zie http://goo.gl/eG2nu en http://goo.gl/FLCTD)
Ik heb ze ook een uitgebreid e-mail gestuurd, maar ze zeggen dat ik het verkeerd geïnterpreteerd heb en dat ze hier niet op in willen gaan. Citaat:
[quote]“De kosten van het brevet vallen buiten de examen kosten, ook de kosten voor de benodigdheden voor de theorielessen vallen niet binnen de deal. Dit stond ook nooit in de tekst.”
Wat denken jullie hierover?
Moeten ze deze extra kosten niet vermelden in de advertentie?
Hoe moet ik het nu oppakken?
Zijn er nog meer mensen die deze deal hebben gekocht?
Ik hoor graag jullie reacties.