BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

welke stappen nu te ondernemen?

Bijdrage door gebruiker
•
•
20-05-2007
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
4 reacties
•

Beste....

Vorig jaar mei kochten wij bij Sanders Meubelstad een bank en twee fauteils! Eindelijk dat wat we zochten...jippie! Een levertijd van 12 weken? Nou het is het wachten waard!Eind september werd er eindelijk een bezorgafspraak gemaakt...beetje laat, maar goed de meubels kwamen eindelijk.Tot onze spijtbleek zowel het bankstel als de fauteils beschadigd tezijn, dus onze reactie was: neem het maar meteen weer mee ennuh...we gaan natuurlijk nog niet het gehele aankoopbedrag betalen...eerstgoede meubels!Nou...meteen terug kan niet en ook een bedrag open laten staan -alsta je daarmee in jerecht- was een hele strijd.Er moet een officiele klacht ingediend worden en dan komt er iemand kijken. Enkele weken later kwam de goede man en de conclusie was: Dat moet terug naar de fabrikant...leerbeschadigd, naden opengescheurd en de fauteils staan uithet lood!Vlak na kerst zouden de meubels weer opgehaald worden. In januari gebeurde dat...enof we meteen ff het openstaande bedrag wilden betalen... weer een heleboel telefoontjes om te zeggen, dat ik niet betaalvoordat ik fatsoenlijke meubels in huis heb staan. Nu maar afwachten of en watze gaan herstellen en hoe lang dat gaat duren.Nou....uh...dat duurt dus nog steeds!

Eind maart werd ik gebeld...de meubelszijn klaar, maar u woont 6 hoog? Hoe hebbenze dat vorige keer gedaan? Nou jullie zijn al twee keer geweest, dus ik denk niet dat ik dat u uit hoef te leggen. (toch maar wel gedaan) Maar, wat is er precies gerepareerd..kan ik een rapport ontvangen?Ik ga een en ander uitzoeken en dan bel ik u terug!Op dat telefoontje wacht ik nog steeds!

We zijn inmiddels een jaar verder en ik heb nog geen meubels!Nog altijd van die afgrijselijke leenbanken in mijn woonkamer. Daarvoor ga je dan naar een goede meubelzaak en betaal je een paar duizend euro voor je bank.

Ik ben niet van plan het openstaand bedragvan € 400 te betalen en wil graag weten welke stappen te ondernemen en wat precies mijn rechten zijn.

Alvast heel veel dank voor tips!

Hartelijke groet,

Jacqueline

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)