BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Vertraagde aansluiting OXXIO

Bijdrage door gebruiker
15-10-2005
1 reactie

Ik zal wel de zoveelste klager zijn over Oxxio, maar ik zit toch nog met enkele vragen.

Ik ben 24 juni 2005 verhuist naar zoetermeer, dit was voor ons de eerste keer dat we een eigen energieleverancier moesten kiezen omdat we hiervoor een huurhuis hadden met glw inclusief.

Na enig rekenen online bleek Oxxio de goedkoopste te zijn, enhetondertekenen van ons nieuwe huurcontract op 9 juni 2005 heb ik direct die avond nog online gas en licht aangevraagd bij Oxxio met ingangsdatum 24 juni 2005.

Ik kreeg direct een mailtje terug met de bevestiging van mijn aanvraag en demededeling: Binnenkort ontvangt u meer informatie over uw aanmelding van Oxxio.

Intussen kreeg ik ook een informatiepakket toegestuurd op het nieuwe adres en ook een brief met de hoogte van het te betalen maandelijks vastrecht, maar nog geen bevestiging over de levering van gas of licht.

Tijdens de zomer zijn we 3 weken op vakantie gegaan en bij terugkomst was er nog steeds geen bericht.

Halverwege Augustus kregen we dan eindelijk bericht over onze stroomaansluiting, dit contract zou per 05-08-2005 in zijn gegaan en het voorschotbedrag hiervoor zou Euro 8,44 per maand worden gebaseerd op ons historisch gebruik.

Dit vond ik erg vreemd, ik had tot dan toe nog nooit zelf energierekeningen betaald, maar ik wist wel dat het voorschotbedrag veel en veel te laag was, ook vond ik de datum waarop het contract inging erg vreemd. Dus heb ik meteen de klantenservice gebeld, en die konden niet anders vertellen dan dat het niet eerder mogelijk was om aan te sluiten, tevens konden ze het voorschotbedrag met maximaal 100% verhogen naar Euro 16,88. Toen ik vroeg hoe het met mijn gasleverantie zat, bleek dat pas per 1 october in te kunnen gaan.

Inderdaad heb ik vorige week bevestiging gehad dat mijn contract voor gas per 1 october 2005 is ingegaan.

Gisteren kreeg ik een telefoontje van de vorige huurder van onze woning met de mededeling dat hij maandelijks nog steeds geincasseerd werd voor energie door Eneco. En hoe dat nu precies zat.

Wat kan ik doen om een en ander administratief recht te zetten en om te bepalen wat ik de oude huurder nog verschuldigd ben?

De enige gegevens die ik heb zijn de meterstanden op het moment van de overname van het huis op 24 juni, maar welk verbruik er daarna precies geweest is weet ik natuurlijk niet.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.