hallo, wij hebben pas de slaapkamer behangen en geschilderd maar vooraf zijn we naar het bedrijf elenbaas-noom in tholen gegaan om advies. duur behang uitgezocht en dure verf waarvan ik al zei dat de kleur wat paars was maar hij zei dat het op de balken en muur in het groot niet te zien was en echt grijs is.
daar we voor €500 kochten konden we thuis advies krijgen onder dat bedrag kost het de klant €50. hij bij ons thuis gekeken en we konden behangen en verven,de kosten waren dan ook dan ook €500.
nu alles wat fout kon gaan is dus ook fout gegaan, behang vol met blazen en de kleur verf viel anders uit dan hij zei dus inplaats van grijs, lila ,na telefonisch contakt zeiden ze, meneeris op vakantie maar belt u over een week op want dit kan natuurlijk niet, dat gebeurde niet en na weer een telefoontje van ons belde hij terug. het lag natuurlijk allemaal aan ons en kon door de telefoon dat allemaal bevestigen. wij hadden alles op zijn advies gedaan maar ik weet niet wat hij bij ons thuis is komen doen alles lag aan ons, wat is ons recht en waar haal je dat??? mvg. jani