BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Tariefswijziging Budget-Energie

Bijdrage door gebruiker
21-06-2017
Reageer
Ik kreeg gisteren een e-mail van Budget_Energie met als onderwerp: Uw blijvend lage tarieven per 1 juli 2017.

Na enig zoeken op mijn account bij Budget Energie bleek dat het electra tarief was gedaald voor het normale tarief per kWh 0,0785 naar 0.0733 en het daltarief van 0,064 naar 0,063 Niet spectaculair veel maar alles beter dan niets. Maar het zat toch een addertje onder het gras.
Ik had als trouwe klant-voordeel een korting van 0,02 ct per kWh en deze wordt zonder enige melding in de e-mail verlaagd naar 0.01 ct per kWh.
Het kleine voordeel wordt nu toch een nadeel. Bij mijn gebruik van ca 4000 kWh is dit toch € 48,40 incl btw.
Bij mijn contact met Budget Energie werd wel toegegeven dat het beter gecommuniceerd had moeten worden schiet ik natuurlijk niets mee op.
Wie steekt hier de wettelijke prijsverlaging in z'n zakken. 1 keer raden Budget-Energie
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.