BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Slijtage montelbank van 1 jaar normaal?

Bijdrage door gebruiker
23-07-2007
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
2 reacties

Na jaren een goedkope populiersbankstel te hebben gehad wilden we nu eens een mooi bankstel waar we eens wat langer dan 6 jaar mee konden doen.

We hebben een jaar lang rondgekeken en besloten in Januari 2006 een bankstel van Montel te kopen.Een rib uit ons lijf, maar er werd ons beloofd dat we daar zeker 15 jaar geen problemen mee zouden hebben.

Mei 2006werd ons nieuwe Montelbankstel van 2800 euro bezorgd. Een jaar later zagen we al de eerste slijtage plekken op de zitting, het leer liet los en er kwamen scheurtjes in. Wij gelijk bellen en na veel telefoontjes werden we doorverwezen via de meubelman naar de fabrikant die een medewerker stuurde om foto's te laten maken. Een dikke week later krijgen we een brief in de bus dat de plekken op de bank normale slijtage is Als we het er niet mee eens waren mochten we een test laten uitvoeren op het leer en als daar uitkwam dat het leer goed is moeten we 200 euro betalen.

Uit coulance willen ze de bank wel bijkleuren, maar dat willen we niet want dan hebben we over een jaar weer de zelfde problemen.

Mijn vraag is of dit wel normaal is en wat we het beste kunnen doen?

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)