BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

scheur in nieuwe grenen kast

Bijdrage door gebruiker
25-12-2011
8 reacties
2 maanden geleden heb ik een nieuw landelijk tv-meubel gekocht bij 'De Gouden Engel'. Ik ben mij ervan bewust dat echt houten kasten, nog "leven", maar nu zit er in 1 van de deurpanelen een flinke scheur/barst van 15 cm.

Na contact met de leverancier, word ik niet erg serieus genomen, en zegt hij dat een scheurtje normaal is. Als ik het probleem wil verhelpen, kan ik het plamuren en stuurt hij een potje verf op. Dit vind ik echter een nogal vreemde reactie. Omdat de kast nog maar 2 maanden oud is, vind ik het een beetje raar om er zelf aan te prutsen. Dit is meer een oplossing voor als de kast al 10 jaar oud zou zijn. Een haarscheurtje hier en daar is normaal en acceptabel, maar een diepe scheur van 15 cm door een deurpaneel, lijkt mij niet acceptabel.

Wie kan mij vertellen waar de grens ligt tussen acceptabel en niet acceptabel?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.