BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Onterecht weggenomen bij woonenergie naar Green Choice

Bijdrage door gebruiker
20-08-2007
31 reacties

Ik was klant bij woonenergie, en kreeg ineens geen nota's meer van woonergie. Ook geen afmelding??

Daar ik op mijn afrekening zag dat er geen incasso's meer werden gedaan ben ik gaan bellen met woonenergie.Het blijkt dat ik geen klant meer ben bij hun, en ze mij ook niet konden vertellen bij wie wel...Wat vreemd..

Ik krijg dus energie, maar weet niet van wie?? Er werd mij verteld dat Green Choice ook een energie-leverancier is, en toen ging bij mij een lampje branden.. Ik kreeg wel de laatste tijd brieven van Green Choice maar niet met mijn naam maar van een ander.Deze stuurde ik dan ook terug...

Tot ik weer een brief kreeg van Green Choice en heb deze opengemaakt en blijkt dat op mijn adres energie geleverd wordt via GC.. Ik bel GC op en ze vertellen mij dat die meneer daar woont, waar ik op zeg, nooit heeft hij hier gewoond en nog sterker ik ken geen meneer ***.

Hun begrijpen er niets van maar ik nog minder.Ik heb hun verteld dat ik nooit een handtekening of wat dan ook heb gezet dus hoe het kan dat ik energie van hun krijg...Dat konden ze mij niet vertellen, maar ik kon het per direcht schriftelijk opzeggen...Nou, dat kan ook niet want ik heb geen contract bij hun!!!

Ik heb ze vriendelijk verzocht mij terug te zetten naar Woonenergie en dat zouden ze gedaan hebben. Ik heb dit alles gecheckt bij woonenergie en hun vertellen mij dat ik niet terug gezet ben bij hun!!!

Daarna bel ik GC weer, en ze zeggen tegen mij dat het verder niet hun probleem meer is maar de mijne!!!

Al met al ben ik dus niets opgeschoten.

Ik heb geen contract bij beide leveranciers en weet ook niet meer hoe ik het verder op kan lossen, want zometeen heb ik geen stroom meer, want ik zal dan toch een contract moeten hebben..

Wie kan mij helpen??

Groetjes van Jeunnevieve.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.