BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

na plaatsing slimme meter gas veel te hoge verbruik 1500 kuub

Bijdrage door gebruiker
15-01-2014
23 reacties
ik heb 10-10-12 een gas lek gehad hier oor kwam enexis en zei dat ik een slimme meter moest nemen dat was zuiniger en handiger ik als leek dacht dan doet dat maar .
allen kreeg ik dit jaar de eind afschrift en had even 1500 cub gas meer verbruikt dan andere jaren en moest effe 1200 euro betalen .na contact met essent te hebben gehad heb ik eerst mn cv laten cotroleren die was goed mn gas aansluiting voor het gas fornuis was ook goed . dat waren de stappen die ik moest doen .
toen zei essent dan moet u enexis bellen en vragen voor een meting van de slimme meter nu komt het ik bellen moet ik op voor hand 375euro betalen anders komen ze niet .ik vertellen dat ik dat geld niet heb en ook niet kan lenen werd schofterig behandeld en afgewimpeld . toen heb ik zelf een test gedaan om 1 uur alles uit cv gas kraan gasfornuis dicht meter stond toen op 3190.305 (heb nu dus al 3000 cub verbruikt in 1 jaar ) om 5 uur ben ik weer gaan kijken en ja hoor nog een verbruik van 3190,858 das due een verbruik van 0,558 dat in 4 uur dus x6 (das 24 uur ) kom ik op 3,348 x7 (week) =23,436 dat x 5 (maand) =117,8 dat x 12 (jaar) = 1406,16 cub wat zo weg is en wat mij dus ook et veel aangeschreven is . hiermee weer enexis bellen maar nee hoor voor een waarschijnlijk gas lek of duidelijk defect aan meter moet ik eerst nog 375 euro betalen ik weet me nu geen raad meer en mn maand voorschot is aan de hand van berekening tussen de 200 a 300 euro pm gebracht en kan zonder bewijzen niet terug gedraaid worden.... kunt u mij helpen ik weet get echt niet meer groet cecilia
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.