BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Mijn arme Kat...

Bijdrage door gebruiker
01-03-2011
22 reacties
Hallo,
Mijn kater is net gewend in onze nieuwe buurt en gaat graag naar buiten.
Nu heb ik een buurvrouw die zegt dat mijn kat haar tuin gebruikt als kattenbak en dat hij haar vers geplante bolletjes omwoelt, dat vind ik heel vervelend want ik snap wel dat dat heel vervelend is, ik wil ook geen ruzie met mijn nieuwe buren.
Zij vraagt nu van mij om de kat binnen te houden. Dit is bijna niet mogelijk...hij wordt helemaal gek.
Wat kan ik doen om te zorgen dat de kat niet meer in haar tuin wil komen, is er iets dat je bijv. kan strooien, om of in haar en/of mijn tuin om hem daar weg te houden.
Redt mijn kat a.u.b., geef wat goede adviezen?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.