BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Meerwerk Nieuwbouw Aansluitingen Gas, water, electra, upc, KPN

Bijdrage door gebruiker
11-09-2012
9 reacties
Beste Kassa

Ik heb zojuist een rekening van 3500.- ontvangen waarin vermeld word dat dit om meerwerk betreft om mij aan te sluiten aan alle netwerken. Zoals
Gas, Water, Electra, Kabel, Telefoon

Dit komt mij redelijk onverwacht gezien ze verzuimd hebben did mij te vermelden dat het los staat van de aanschaf van de woning. Daarnaast heb ik wat onderzoek gedaan en zijn de daadwerkelijke kosten (volgens de directe instanties) +-2300.- bedraagd om mij aan te sluiten

Mijn eerste vraag, mag dit uberhoubt in rekening gebracht worden, gezien ik er zelf vanuit ging dat dit bij de woning kosten zit.

Tweede vraag indien het idd terecht is dat hij dit in rekening brengt is het acceptabel dat de prijs verschil zo zwaar afwijkt van de daadwerklijke kosten die de aannemer maakt.

Verder blijkt dat hij deze aansluitingen vorigjaar heeft aangevraagd via www.aansluitingen.nl dus was hij al bijna een jaar op de hoogte van deze kosten.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.