BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Levering meubels is een ramp

Bijdrage door gebruiker
08-09-2011
5 reacties
Wij hebben in november 2010 meubels besteld in Poortvliet.
De bestelling bestond uit een eettafel met 6 stoelen. Een passend dressoir en een bank met twee salontafels. Totaal ruim € 4000. Ja onze inrchting was na bijna 20 jaar aan vervaning toe.

Bij het leveren in februari van de tafel, stoelen en dressoir bleken de tafel, stoelen en dressoir mankementen te hebben. Dit kwam nooit voor.
Tafel was scheef, Stoel poten waren geroest, van het dressoir was een deur scheef.
Het dressoir is na een week hersteld.
De stoelen en tafel moesten opnieuw geleverd worden. Deze mochten blijven staan tot de andere tafel binnen was. Alles zou gelijk gebracht worden.

Eind juni zijn de stoelen en tafel opnieuw geleverd. De bank en salontafels hebben we ook laten komen. Deze waren goed.

Begin augsutus hebben we gemeld dat de stoelen enorme plooien in de stoelen zaten. Eind augustus is de meubel boulevard komen kijken. En hebben gemeld dat het een terecte klacht is. De stoelen moeten terug naar de fabriek. We kunnen se terug verwachten eind september. We krijgen wel leen stoelen.

Welke compensatie zouden we mogen vragen aan de woonboulevard voor ons ongemak. Wij voelen ons best aan het lijntje gehouden omdat we nu geen kant meer op kunnen alles is op elkaar afgestemd.
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)