BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

katten en aanrecht

Bijdrage door gebruiker
18-01-2008
7 reacties

Ik heb 3 katten en het zijn ontzettend lieve diertjes waar ik veel om geef, het enigste minpuntje dat ik vind is dat ze mij iedere keer weer op het aanrecht springen. Zodra ik kijk zijn ze er meteen van af, maar ik wil ze dit afleren want ik vind het niet fris als ze iedere keer op het aanrecht zitten.

Ik heb al alles ervan afgehaald en zorg iedere keer dat het aanrecht leeg is maar toch gaan ze er iedere keer weer op. ik heb op een ander forum eens gelezen over een of andere mat die je erop moet leggen en zodra de katten daarop springen ze een klein stroomschokje krijgen, maar dat idee staat mij niet aan.

Ik heb het al een geprobeerd af te leren door met de plantenspuit op ze te sproeien maar ook dat helpt niet, het helpt ook niet als ik hard in mijn handen klap.

Weet iemand anders een goed idee wat diervriendelijk is ?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.