BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hoofdstop meterkast bij de buren

Bijdrage door gebruiker
06-10-2014
247 keer bekeken
21 reacties
Hallo! Ik woon sinds vorige week in een huurhuisje uit begin 1900. Ik kwam er nu achter dat de hoofdstop van de meterkast bij de buren in huis zit.. de netwerkbeheerder vertelde me dat ik dit om kan laten zetten maar dat ik dat zelf moet betalen. Waar betaal ik in vredesnaam dan (o.a.) netwerkkosten voor?! Ik kon er niets tegen in brengen.. help! Heeft iemand hier ervaring mee?

Ik heb prima buren, maar het probleem is dat ze zelden thuis zijn. Dus als ik een probleem heb en bij de hoofdstop moet zijn... dan is de kans klein dat ik daar daadwerkelijk bij kan. Het is dus wel zo prettig om dit in mijn eigen huis te hebben... aangezien het ook een onderdeel van mijn meterkast hoort te zijn?

Het enige wat de telefoniste tegen me kon zeggen was: Tja.. dat is normaal bij oude huizen en je kan het om zetten maar daar moet je voor betalen.

Help! Graag ervaringsverhalen/tips?! Is dit normaal?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.