Eergisteren heb ik de eindafrekening van het gas van Essent ontvangen.Na het doorgeven van de meterstanden had ik al contact gehad met de klantenservice van Essent omdat er op hun site aangegeven werd dat het verbruik erg hoog was.Maar volgens de medewerkster hoefde ik mij geen zorgen te maken,ik had gemiddeld hetzelfde verbruikt als voorgaande jaren.
Nou,ik ben me lam geschrokken na het openen van de envelop.Ondanks dat ik maar 46 m3 extra heb verbruikt dan vorig jaar moet ik ruim 156 euro bijbetalen.En daar is de nieuwe termijn nog niet eens in meegenomen. De maand termijn is trouwens ook nog eens met 48 euro per maand opgeschroefd naar 163 euro.En dat terwijl ik maar een 2 persoons huishouden heb,waarvan 1 kind van 7 jaar.
Ik heb nogmaals contact opgenomen met de klantenservice, maar daar werd me verteld dat het allemaal wel klopte,en kreeg ik een onsamenhangend verhaal te horen waar ik totaal geen wijs uit werd, en dus ben ik nog geen stap verder.
Zijn er meer mensen met dezelfde ervaringen met Essent? Want volgens mij kloppen deze jaarafrekeningen van geen kant.