BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Herhaaldelijk meterstanden opnemen huisbaas

Bijdrage door gebruiker
06-03-2023
5 reacties
Hoi allemaal,

Ik ben een huurder van een kamer in een studentenhuis. Mijn huisbaas heeft een tijd terug geprobeerd ons voorschot g/w/l extreem te verhogen. Met behulp van huurteam zijn we erachter gekomen dat dit niet mocht enhebben wij ons hier tegen verzet. Nu is in het afgelopen jaar al 3 - 4 keer iemand langsgekomen om de meterstanden op te nemen in opdracht van de huisbaas. Dit laten ze ook altijd maar een paar uur van tevoren weten. Nu is het op zich geen probleem dat de huisbaas hiervoor langskomt, maar op basis van hoe er eerder met ons omgegaan is en van wat ik weet van de verhuurmakelaar van andere huizen krijg ik de indruk dat dit onderdeel is van een intimidatie-techniek, en daarom zou ik het graag aangeven als dit niet mag.

Daarnaast heb ik eerderwel eens gehoord dat een huisbaas minimaal 24 uur van tevoren moet aangeven als deze de algemene ruimten wil betreden en dit gebeurt ook niet. Weet iemand toevallig of dit klopt?

Alvast bedankt!
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)