Anderhalve week geleden heb ik een bestelling bij www.fonq.nl gedaan.
Fonq.nl biedt de mogelijkheid om namens een bedrijf te bestellen dus ik dacht dat het dit keer wel goed zou gaan.
Twee weken daarvoor had ik bij zooplus.nl ook al een bestelling gedaan waarbij ik een bedrijfsnaam en een eigen naam had opgegeven maar doordat alleen mijn naam op de zending was gezet, werd de zending retour gestuurd. Een zending die normaal gesproken in 24 uur wordt geleverd, kan er dan nog wel eens 3 weken over doen....
Afijn, fonq.nl biedt de mogelijkheid om namen een bedrijf te bestellen en biedt ook een aparte regel voor de contactpersoon dus je gaat er dan vanuit dat het goedgaat....... Verkeerd gedacht.
De zending werd afgeleverd op mijn naam zonder bedrijfsnaam maar aangezien er 6 bedrijven in ons pand zitten, werd de zending retour gestuurd.
Hoe moeilijk kan het zijn. Ik heb toen een mail gestuurd naar de klantenservice om maar naar mijn prive adres te sturen want dat naar een bedrijf sturen kennelijk te moeilijk is. De zending is vandaag (een week later dus) afgeleverd..... op het bedrijf en zonder mijn naam er op!!
Afijn, er is dus een mail rondgegaan of iemand iets bij fonq.nl heeft besteld en ik ben pas volgende week dinsdag op zijn vroegst weer op de zaak.
Wilt u een artikel van fonq bestellen, kijk dan even of het plaatselijke tuincentrum dit artikel niet heeft tenzij u het niet erg vindt om de spullen 2,5 week later pas in huis te hebben ipv de volgende dag (als je voor 20.00 uur bestelt).
Vraag is of er nog meer mensen zijn waar zendingen die per internet worden besteld niet juist worden afgeleverd terwijl je wel volledige informatie verstrekt.