BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Flevo Licht en Wonen

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
14-01-2007
  •  
3 antwoorden
  •  

Wij hebben vorig jaar februari bij Flevo Licht en Wonen een mooie eettafel met zes stoelen gekocht. Bij levering bleken twee van de zes stoelen de foute kleur pootjes te hebben. Klacht gemeld en er zouden nieuwe stoelen komen. Die zijn er nog steeds niet!!

We zijn bang dat als de stoelen er straks wel zijn, dat er kleurverschil in het leer zal zitten. Volgens FL&W "zal het zo'n vaart wel niet lopen".

welke stappen kunnen we nog ondernemen om ervoor te zorgen dtat het allemaal toch goed komt. We hebben al enkele malen telefonisch kontakt gehad en onze bezwaren ook al in een brief kenbaar gemaakt.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.