BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

ecolatex gekocht maar ander matras bezorgt

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
13-02-2007
  •  
4 antwoorden
  •  

ik en mijn vriendin hebben vorige maand 2 matrassen gekocht bij perry kerssens bedding in den bosch.De levertijd zou 2 weken zijn, maar omdat wij brand hadden gehad en hierdoor geen matrassen meer hadden zouden ze er spoed achter zetten. Na meer dan een maand en veel telefoontjes werden de matrassen dan eindelijk bezorgt.

We hadden 2 ecolatex matrassen besteld omdat wij deze eerder ook hadden en erg tevreden waren hierover.Nu kwamen de matrassen binnen en op de verpakking stond ook mooi ecolatex.Toen ik er op ging liggen voelde het echter anders. Ik ritste de hoes open en zag dat de binnenkant er heel anders uit zag dan onze vorrige matrassen.Een ecolatex hoort naar mijn idee een kern vansoort rubber te hebben dat bedekt is met 2 lagen schuim.Deze matrassen betroffen echter gewoon schuimblokken met hierin inhammen gesneden.

Ik ga morgen hiervoor naar de winkel, maar wellicht heeft iemand van jullie nog goed advies over hoe ik dit het beste aan kan pakken

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.