BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Dressoir van de otto.nl

Bijdrage door gebruiker
28-10-2014
7 reacties
Laatst heb ik een dressoir besteld bij Otto.nl Op 10 september heb ik mijn kast netjes op tijd binnen gekregen.

Helaas mekte ik bij het opzetten dat er een grote scheur in het bovenblad zat. Meteen naar otto.nl gemaild en de volgende dag gebeld. Er zou binnen 2 tot 4 weken een nieuw blad binnen komen.

De aanvraag is op 15 september pas doorgegeven, waardoor het bovenblad pas later zou binnen komen. Op 13 oktober zouden we het blad dus maximaal binnen moeten krijgen. Helaas is het bovenblad nog steeds niet binnen.

Inmiddels hebben we meerdere malen telefonisch contact opgenomen, maar de callcenter geeft aan hier niks aan te kunnen doen. Op 22 oktober heb ik een klachtmail gestuurd, omdat het klachtenformulier op de website niet werkt. Hier op zou ik binnen 2 werkdagen reactie krijgen. Nu (28-10) nog steeds geen reactie ontvangen.

Ze hebben mij vorige week beloofd dat ik op 27-10 bericht zou krijgen wanneer mijn kast binnen zou komen. Vandaag weer terug gebeld waar het telefoontje blijft, weer te horen gekregen dat niemand iets weet en dat ze niks kunnen doen.

Hoe kan ik dit het beste aanpakken? Het geld terug vragen en de kast terug sturen is ben ik bang geen optie, gezien dat ook via het hoofdkantoor moet worden geregeld. En gezien ik al weken wacht op een blad, dat moet worden geregeld via het hoofdkantoor, ben ik bang dat ik mijn geld nooit meer terug zie.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.