BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

convectorput + modulerende HR-ketel

Bijdrage door gebruiker
26-11-2008
Reageer

Op dit moment stoken we met een VR-ketel en in de kamer staat een convectie radiator in de convectorput. Onze ervaring is dat de warmte afgifte van de convectieradiator onvoldoende comfortabele warmte geeft (thermostaat zit wel in zelfde kamer).

Onze buren, met dezelfde ervaring, hebben op advies van hun installateur een 40 cm hoge Henrad radiator type 22 laten plaatsen in de convectorput. Zij zijn nu contentover de warmte afgifte.

Onze VR-ketel is nu aan vervanging toe. Onze installateur zegt dat bij een modulerende HR-ketel (die wij overwegen aan te schaffen) het effect van de convectie radiator achteruit gaat.

Wie heeft er ervaring met de combinatie HR-ketel en convectorput verwarming?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.