Zeg is dat alleen bij mij?
Eind meterstanden zijn ongevraagd geschatvoor 2006.(normaal kreeg ik daar een kaart voor om deze op te geven)
Komen ze een week later alsnog de standen opnemen, waarmee ze weer een correctiegaan uitvoeren.Vraag ik om een bewijs dat ze geweest zijn krijg ik die niet.
Ze geven zelfs aan als de laag en hoog tarief teller niet goed heeft gewerkt ze hier een correctie op uitvoeren, mag dat zomaar.
Het is toch niet mijn verantwoording dat die niet goed werkt?Het is toch verplicht dat er 1 X in de 3 jaar een opname door een meteropnemer gebeurd?Ook zie je niet bij de jaaropgave waar het nieuwe termijn bedrag op is gebaseerd (ik mis de eenheidprijs en verbruik waarop het is gebaseerd)Ik weet nu niet of ze het verbruik hebben aangepast of de prijs.
En ook de afrekening van januarie was onjuist.
Kortom heerst er chaos bij eneco ??