BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Boiler-vervangen of alternatief?

Bijdrage door gebruiker
24-04-2019
62 keer bekeken
13 reacties
ga binnenkort verhuizen naar een nieuw huis, appartement, koop. Warmwater is daar met een boiler, die ik tot heden nooit heb gehad. Zorgt voor warm water in keuken en douche.Het lijkt me een nogal energieslurpend ding (want dat water wordt steeds warm gehouden met elektra), dus ik vraag me af:
1.wat is de gemiddelde levensduur van een boiler (Daalderop)?
2.welke reële alternatieven zijn ervoor (element dat enkel verhit als dat nodig is?).
het is de bedoeling de flat snel gasloos te maken (wordt nu enkel nog gebruikt voor koken-CV is blokverwarming voor hele gebouw), dus een ouderwetse geiser valt af-en mag al niet meer worden geïnstalleerd?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.