BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

armstoel van MICCA

Bijdrage door gebruiker
25-09-2010
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
5 reacties
Wij hebben deze week een bankstel gekocht bestaande uit: 2.5 zits, een 2 zits en een armstoel.
Aan de armstoel hing een kaartje van €239,00. We hebben de kassabon ondertekend en een bedrag van €1260,00 (de helft van het totaal bedrag) vooruit betaald en zijn naar huis gegaan. Na 2 dagen belde de verkoopster op dat er iets is misgegaan. Er hing een verkeerd kaartje op de stoel namelijk met de naam MICCA en het banksel was MICA. Achteraf bleek dit ook zo op de kassabon zo te staan. De stoel die bij het bankstel hoorde en die wij wilden hebben koste €450,00 duurder. We hadden nu de keuze of €450,00 bijbetalen of de stoel niet kopen. Wij hebben voor het laatste gekozen.
Onze vraag is nu staat de winkel in zijn recht of hadden ze ons de armstoel moeten geven voor het bedrag wat op het kaartje stond wat aan de stoel hing?
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)