BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Afwerking kunstof kozijnen

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
07-11-2006
  •  
10 antwoorden
  •  

Medio van dit jaar hebben wij in onze voorgevel kunstof kozijnen laten plaatsen. Nu hebben wij het idee dat het verkeerlawaai beter te horen is in de woning. Vooral scooters en vrachtwagens.

Omdat er meerdere kleinigheden bij de zichtbare afwerking waren hebben wij het gevoel dat er ook bij de onzichtbare afwerking steken zijn laten vallen. (Isolatie tussen het kozijn en muur of tussen de diverse kozijnen onderling)

De woning is van begin jaren '70 en had voorheen dubbelglas in een houten kozijn wat redelijk tot goed onderhouden was. (op de verdieping was het hout slecht en we hebben gelijk de hele voorkant aangepakt)

Is er een manier om te controleren of er geluids/isolatielekken zijn. En als die er zijn is dan te controleren of te herleiden zijn op slechte afwerking bij het plaatsen van de nieuwe kozijnen.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.