BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Administratiekosten Eneco?

Bijdrage door gebruiker
28-12-2010
13 reacties
Ik ontving vandaag een brief van Eneco dat ze, naast de termijn die ik nog moet betalen, 30 euro administratiekosten willen ontvangen. Wat blijkt: ik heb de 'voorschotnota's' de afgelopen drie maanden betaald rond de tijd dat zij met een eerste aanmaning kwamen. Nu heb ik hun aanmaning niet nodig om mijn rekening gewoon te betalen, maar goed.

De vraag is deze: is het redelijk om 10 euro (!) administratiekosten te rekenen voor een aanmaning? Ik meen eens gezien te hebben bij Kassa (het TV-programma) dat het absurd is om hier geld voor te vragen, in ieder geval bij een eerste aanmaning. En door nu met een soort 'navordering' te komen op drie van dit soort eerste aanmaningen heb ik helemaal het gevoel genept te worden.

Heb ik een voet om op te staan als ik weiger hierin mee te gaan, of moet ik gewoon meedoen met deze vorm van struikroverij?

Advies is welkom.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.