BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wsnp en belgische kinderbijslag

Bijdrage door gebruiker
11-03-2019
6 reacties
Beste allemaal,

Ik zit zelf in de wsnp, mijn partner en ik hebben een kindje gekregen maar we wonen NIET samen o.i.d.
Mijn partner werkt in België waardoor ik recht op de belgische kinderbijslag en eenmalig het kraamgeld, vanzelfsprekend heb ik dan geen recht op de Nederlandse kinderbijslag.
De wsnp bewindvoerder wil het kraamgeld en het verschil met de Nederlandse en Belgische kinderbijslag hebben. Helaas worden deze bedragen altijd op de rekening van de moeder gestort maar aangezien de vader net zo veel recht heeft op de bedragen al mij en hier voor werkt lijktnhet mij onterecht dat de wsnp bewindvoerder dit wilt afnemen van mij onder het mom dat dit als extra inkomen wordt gezien.
Klopt dit wel ? Ik dacht dat kindergeld niet gebruikt mag worden om in schuldsaneringen schulden af te betalen




Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.