BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Woningcorporatie zonder toestemming huis in geweest, mag dit?

Bijdrage door gebruiker
12-12-2012
83 keer bekeken
67 reacties
Hallo,
Ik zit met een probleem en hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Ik kwam er vandaag achter dat de woningcorporatie zonder toestemming of enig vorm van overleg in mijn appartement is geweest. Ze hebben foto’s van de woning gemaakt en deze op internet geplaatst, zowel op hun eigen website als op marktplaats. Ook zijn ze in mijn slaapkamer geweest en zijn er foto’s van onder andere mijn bed gemaakt die ook op de website staan. Het huis op het moment van de foto’s ook niet opgeruimd maar dat terzijde. Voor zover ik weet hebben ze mijn spullen niet aangeraakt, alhoewel ik twijfel over het rechtleggen van mijn dekbed.

Nu ligt de situatie zo dat ik per 1 januari 2013 het huurcontract beëindigd heb. Ik begrijp dat er foto’s gemaakt moesten worden voor hun site maar ze zijn zelf 2x een afspraak vergeten. Dat is toch geen reden om zonder overleg zelf maar foto’s te gaan maken?

Wat is verstandig om nu te doen? Ik heb nog geen contact gehad met de woningcorporatie.

Alvast bedankt!

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.