BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wie is verantwoordelijk voor de juiste hypotheekrente?

Bijdrage door gebruiker
10-04-2022
10 reacties
Sinds 2017 heb ik een hypotheek bij Triodos. Recent heb ik een bericht gestuurd in verband met de nog immer onjuiste weergave van het energielabel G. Nu blijkt dat er nooit actie is ondernomen door Triodos om het energielabel A te verwerken in mijn hypotheek, terwijl die gegevens destijds bij aanvang hypotheek wel zijn ontvangen door de bank. Ik betaal dus vanaf de start hypotheek 0,6% teveel rente.
Welke stappen kan ik ondernemen?
Triodos heeft zelf besloten om het verschil in rente over de periode juli 2017 tot mei 2018 over te maken, zonder dit als mogelijk voorstel met mij te overleggen.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.