BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wehkamp honoreert aktieprijs niet

Bijdrage door gebruiker
11-11-2014
6 reacties
Afgelopen zondag heb ik via Wehkamp's webshop een aantal producten besteld. Deze waren allemaal met zo'n 20% afgeprijsd. Ook bij het 'in het winkelwagentje' stoppen zag ik dat de prijzen nog steeds met korting ware . Pas nadat ik op akkoord klikte veranderde de eindrekening in originele prijzen en werd bijna €80 duurder. Ik heb screenshots gemaakt van de aktieprijzen en Wehkamp een email gestuurd.

Hun antwoord was;
"Begrijpelijk dat het vervelend is dat u na het afronden de originele prijzen ziet.
De website is nog niet aangepast maar bij het bestellen ziet u de actuele prijzen die wij hanteren. Op Mijn wehkamp.nl kunt u het te betalen bedrag terugzien onder Mijn administratie.
Ik vertrouw erop u voldoende te hebben geinformeerd en wens u een fijne dag."

Liever wil ik de spullen houden. Kan ik nog wat doen?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.