BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Weg met de euro

Bijdrage door gebruiker
•
•
24-05-2011
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
7 reacties
•
Donkere wolken pakken zich samen boven Europa nu blijkt dat het ene lkand na het andere land in ;problemen komt en wat moet er gedaan worden volgens de overheden wel de landen (lees de falende bankwereld) moet geholpen worden met miljarden.
En degene die aan het begin stonden om de Euro in onze strot te douwen, zeggen ook die landen moeten geld hebben.

Moeten wij ons huishoudboekje niet altijd op; orde hebben en kunnen die landen maar doen en laten wat ze willen want ze worden toch wel geholpen

Kortom wij gaan failliet
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)