BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Weer in de maling genomen kabine!!!!

Bijdrage door gebruiker
12-12-2008
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
6 reacties

Hallo,

Ik heb de voorlopige teruggaaf 2009 van premie-volksverz.

Ik heb een minimum inkomen en ben arbeidsongeschikt en alleenstaande moeder.

Iedere maand ontving ik op de 15de een voorschot terugbetaling van de belasting.Dit bedrag was dit jaar 120 euro per maand.

Uw raad het al...We gaan er niet op achteruit mensen,maar dit jaar ontvang ik 53 euro per maand.IK heb vanzelfsprekend meteen de belastingtel gebeld en het is omdat de alleenstaande oudertoeslg van 1644 per jaar naar 644 is teruggebracht.Een wetswijziging.

Ik vroeg om een mogelijkheid voor compensatie ,maar die is er niet.Dus vanaf januari 2009 70 euro per maand minder.

Kindgebonden budget zou het ietwat opvangen.Gelul want was nu kindertoeslag heet ,wordt kindgebonden budget.De vergoeding blijft hetzelfde.

Dus bedankt kabinet!!Dit is de eerste tegenslag 70 euro p maand erop achteruit!En ik heb een minumum inkomen.Wat nu?OOk naar de voedselbank?

Bah ben het zo zat die loze beloften!temmen doe ik vanaf nu ook nooit meer,want je wordt toch belazerd wie er ook zit.

Prettige kerstagen allemaal en een goed 2009

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)