BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

wat zijn mijn rechten bij slechte service van de woningbouw

Bijdrage door gebruiker
18-11-2007
3 reacties

Ik heb al sinds een jaar lekkage in mijn woning, deze lekkage was er al toen we de woning gingen bezichtigen, maar er werd ons gegarandeerd dat de lekkage verholpen zou zijn voordat we er in gingen. Ze hadden een maand de tuid nodig om het huis klaar te maken, dan konden we erin, en tegen die tijd zij men dat de lekkage verholpen was. Nu een jaar verder is diezelfde lekkage nog steeds niet verholpen. Inmiddels ben ik erachter gekomen dat er zelfs schimmel op het behang zit, dit zat echter achter een schilderij en daar kwamen we dus pas een paar maanden terug achter. Na heel veel bellen en heel veel zogenaamde reparaties waarbij niemand zich kan melden ging ik de regelementen van vestia er eens bij halen.

In de regelementen van Vestia staat dat ik eerst per brief de klacht moet melden en ze een maand de tijd moet geven om het probleem op te lossen. Dit heb ik gedaan, ik heb een handtekening en stempel voor ontvangst op de brief gehad als bewijs.

Voor het eerst in een jaar tijd doen ze nu wel wat aan mijn klacht. Maar nog steeds komen ze afspraken niet geheel na. Een oplossing is er nog steeds niet, want het laatste wat ze geprobeerd hebben blijkt nu ook niet te werken.

Schimmel is ongezond, ik heb een partner met astma, en een kind van 2.5 rondlopen, die heeft al een verhoogd risico dus, en met schimmel verdubbeld het risico op astma ontwikkeling. En hij is erg vaak verkouden.

Ik wil naar de dokter gaan voor een doktersverklaring, deze wil ik dan bij de brief stoppen die ik wil gaan sturen, nadat de maand om is ( dat is bijna ) dat ik de huur achterhou (wel apart zet dus) totdat het probleem is opgelost.

Ik vraag me af of ik in mijn recht sta om een andere woning te eisen, met dekking van de verhuiskosten, als dit probleem niet heel snel is opgelost wordt.En eerlijk gezegd hebben ze daar een jaar de tijd voor gehad en ze kunnen niet zeggen dat ze het niet wisten, want er zijn vaak genoeg mensen hier geweest, van verschillende bedrijven. Vanwege de ongezonde leefomgeving dus.

Is het wijsheid om toch de geschillencommissie te schrijven, ondanks dat ze er wel mee bezig zijn. Dus concreet.

Heb ik recht op een andere woning en vergoeding voor de verhuiskosten als dit probleem niet snel is opgelost nu?

Heb ik het recht om de huur achter te houden en pas te betalen als e.e.a. is opgelost?

(ik heb deze vraag ook ergens in een topic gesteld, maar het leek me toch makkelijker dit aparte te houden

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)