Beste Kassaleden,
ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Mijn probleem is dit: Ik woonde in Purmerend maar ben verhuisd naar Amsterdam in februari 2013. In Purmerend heb ik een brief geschreven naar de sportschool Wijdevenne, om mijn lidmaatschap te beëindigen en een e-mail gestuurd. Maar toch is mijn afmelding niet bij de sportschool aangekomen.
Ik had TNT opdracht gegeven tot de verhuisservice om mijn post door te sturen naar het nieuwe adres. Dat hebben zij niet gedaan. Daardoor kwam er op het oude adres post van de sportschool en tenslotte ook een deurwaarder (Stam uit Purmerend) Die heeft mij opgespoord in Amsterdam en opeens moest ik 389 euro betalen.
Ik kon er niet onderuit, ik kon ook niet akkoord gaan met een afbetalingsregeling van 100 euro per maand, want dat geld had ik niet. Dit alles terwijl ik toch mijn lidmaatschap had opgezegd. Ik heb een advocaat genomen, maar die zei dat ik geen belastingvrije voet had, en toen is het voor de rechter gekomen. De rechter stelde de deurwaarder stelde in het gelijk en toen moest ik ook nog de proceskosten erbij betalen, in totaal 1300 euro. Intussen is mijn vakantiegeld van 850 euro ingehouden door de deurwaarder, en heb ik daarbij 250 euro zelf afgelost. Toen ben ik naar de sociale raadslieden gegaan, die hebben een brief gestuurd naar de geschillencommissie. TNT gaf toe in een brief dat zij fout geweest waren, maar ze vonden zich niet aansprakelijk voor de daaruit voortvloeiende kosten. De geschillencommissie zei dat de zaak meer dan een jaar geleden speelde en dat ze er daarom niks meer aan konden doen. De deurwaarder zit nog steeds in mijn nek te hijgen. Ziet u kans om mij te helpen